| Ovalita | +/- 0,009 mm |
|---|---|
| Tolerancia/priemer | +/- 0,019 mm |
| Pracovná teplota | 210 - 225°C |
| Odporúčaná teplota podložky | 40 - 60 °C |
| Farba | biela |
| Priemer struny | 1,75 mm |
| Hmotnosť bez obalu | 1 kg |
| Cievka | NEvhodné pre AMS (Bambu Lab tlačiarne) |
| Materiál | PLA filamenty |
ABAFLEX PLA zelená 750 g 1,75 mm refill
15,20 €
od Materialpro3d.sk
Filament-PM Plasty Mladeč tisková struna 1,75mm černá ABS Nové složení
19,42 €
od Materialpro3d.sk
Smartfil Pigment na tónovanie peliet 25 g tmavo zelená
4,00 €
od Materialpro3d.sk
Fengda Sada modelárskych nožov BD-450
24,12 €
od Materialpro3d.sk