| Ovalita | +/- 0,009 mm |
|---|---|
| Tolerancia/priemer | +/- 0,019 mm |
| Pracovná teplota | 210 - 225°C |
| Odporúčaná teplota podložky | 40 - 60 °C |
| Hmotnosť samotnej cievky | 150 g |
| Farba | biela |
| Priemer struny | 1,75 mm |
| Hmotnosť bez obalu | 1 kg |
| Cievka | NEvhodné pre AMS (Bambu Lab tlačiarne) |
| Materiál | PLA filamenty |
AK interactive AK Real Colors Marker RLM 02 Grau (1938) RCM024
2,69 €
od Materialpro3d.sk
Fengda Stojan BD-16 na 2 + 2 airbrush striekacie pištole
20,03 €
od Materialpro3d.sk
AK interactive AK PLAYMARKERS SET AKM104 ORCS & GOBLINS 6 ks akrylových markerov
21,59 €
od Materialpro3d.sk
Materialpro3D Čistiace štvorčeky na tlačovú podložku Izopropylalkohol - balenie 100 ks
9,00 €
od Materialpro3d.sk