| Ovalita | +/- 0,009 mm |
|---|---|
| Tolerancia/priemer | +/- 0,019 mm |
| Pracovná teplota | 210 - 225°C |
| Odporúčaná teplota podložky | 40 - 60 °C |
| Farba | sivá |
| Priemer struny | 1,75 mm |
| Hmotnosť bez obalu | 0,75 kg |
| Cievka | vhodné pre AMS (Bambu Lab tlačiarne) |
| Materiál | PLA filamenty |
Prusa Research Prusa CORE One L zrnitý PEI tlačový plát
60,00 €
od Materialpro3d.sk
AK interactive Súprava akvarelových základnej farby AK10045 (5 colors)
6,99 €
od Materialpro3d.sk
Materialpro3D Tvrdená tryska M6 českej výroby 0,3/1,75
6,00 €
od Materialpro3d.sk
Prusa tryska High Flow ObXidian™ 0,5 mm
79,90 €
od Materialpro3d.sk