| Tolerancia/priemer | +/- 0,019 mm |
|---|---|
| Ovalita | +/- 0,009 mm |
| Odporúčaná teplota podložky | 40 - 60 °C |
| Pracovná teplota | 210 - 225°C |
| Hmotnosť samotnej cievky | 150 g |
| Farba | zelená |
| Priemer struny | 1,75 mm |
| Hmotnosť bez obalu | 0,75 kg |
| Cievka | vhodné pre AMS (Bambu Lab tlačiarne) |
| Materiál | PLA filamenty |
AK interactive AK PLAYMARKERS SET AKM104 ORCS & GOBLINS 6 ks akrylových markerov
21,59 €
od Materialpro3d.sk
Vallejo T12008 Nerez Pinzeta dlhá - rovná
11,56 €
od Materialpro3d.sk
AK interactive AK PLAYMARKERS akrylový fix AKM010 Pink Skin
3,10 €
od Materialpro3d.sk
Prusa Obojstranný oceľový tlačový plát pre MINI so zrnitým práškovým PEI povrchom
35,00 €
od Materialpro3d.sk