Domov Kozmetika a zdravie Zdravie Hygiena Mydlá COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté hydratačné mydlo Seaweed 495 ml

COMPAGNIE DE PROVENCE Tekuté hydratačné mydlo Seaweed 495 ml

Dostupnosť skladom
Výrobca COMPAGNIE DE PROVENCE
EAN 3551780007088
22,90 €
Do obchodu
Bellarose.sk

Popis produktu

Ako by ste s rozbehom skočili šípku z kotviacej plachetnice pri dychberúcich útesoch. Dobre, tak kľudne nohami a napríklad aj so zapchatým nosom.Tyrkysovo modrá voda, do ktorej ste sa odhodlali po nekonečnom prehováraní vašich priateľov, vás nakoniec zlanárila. Vyplatilo sa. Ten pocit je nepopísateľný. Telo rozohriate od vytrvalého slniečka je v osviežujúcej morskej vode rázom osviežené a vy si pripadáte ako znovuzrodení.

Zažite tento pocit kedykoľvek len budete chcieť. Teda, pri každom umytí rúk. My vám dnes prinášame novinku od francúzskej značky Compagnie de Provence, ktorá nám opäť spríjemnila už tak skvelý deň. Tekuté hydratačné mydlo ktoré je ukryté do sklenenej nádobky v štýlovom modrom kabátiku, ktorá je opatrená praktickou pumpičkou, sa bude hodiť nejednému umývadlu.

Osviežujúca vôňa inšpirovaná morskými riasami, pýšiaca sa svojim pôvodom vo vyhlásenom mestečku parfumov - francúzskom Grasse, prepožičia vašej pokožke dlhotrvajúcu príjemnú vôňu. Rozmaznávajúce vlastnosti tejto 500 ml fľaštičky si vás omotajú okolo prstu. Vaša pokožka rúk bude mať doslova kráľovskú starostlivosť. To najlepšie z najlepšieho - tak by sa dal charakterizovať obsah, ktorý ukrýva táto sklenená fľaštička. Dokonale hydratovaná, jemná a svieža- presne taká, akou chce vaša pokožka rúk byť. Tak jej doprajte tento jedinečný pocit s novinkou značky Compagnie de Provence. objem 495 ml 98 % prísad je prírodného pôvodu.
Vegánske zloženie. Bez sulfátov.
Balené v sklenenej fľaši s pumičkou.
Vyrobené vo francúzskej Provence.

Parametre

Barva Modrá
Objem 495ml