Dewalt DCG200NT 125 mm
Dewalt DCG200NT 125 mm
Dostupnosť
do 3 dní
Výrobca
Dewalt
EAN
Do obchodu
Popis produktu
Dewalt DCG200NT 125 mm
Príbuzný tovar
Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8 0.603.9D5.000
od Rightdeal.sk
Maktec M3602 1650 W
od Rightdeal.sk
Makita DRT52Z / Jednoručná frézka / 18V / 30 000 ot-min / bez Aku (DRT52Z)
od Mironetcz.sk
Sourcing CORDLESS BL ROUTER 3170CA 20V