Gedore RED R22150013 súprava skrutkovačov 6-dielna; 3301712
Dostupnosť
skladom
Výrobca
Gedore RED
EAN
Do obchodu
Popis produktu
Parametre
Kategória produktu
Sady skrutkovačov
Príbuzný tovar
Knipex 00 19 55 S7 kľúč na kliešte 330 mm, 150 mm, 250 mm; 00 19 55 S7