Hazet nástrčný kľúč, 3/8 (10 mm), 8801A-3/16; 8801A-3/16
Dostupnosť
skladom
Výrobca
Hazet
EAN
Do obchodu
Popis produktu
Hazet nástrčný kľúč, 3/8" (10 mm), 8801A-3/16
Parametre
Kategória produktu
Nástrčné kľúče - sady
Príbuzný tovar
KS Tools 151.2853 1512853 kľúč T 50; 1512853
od Conrad.sk
Bahco 111M-16 očkoplochý kľúč 1 ks 16 mm; 111M-16
od Conrad.sk
KS Tools 963.7056 963.7056 obojstranný vidlicový kľúč 46 - 50 mm; 963.7056
GEKO Úderový očkový kľúč 32 mm (G16032)