Domov Dom a záhrada Dielňa Frézky Makita DPJ180RTJ / Aku Štrbinová frézka / 18V / 2x5.0Ah / Priemer 100mm / Hĺbka frézovania 20mm / 6500 ot-min (DPJ180RTJ)
Makita DPJ180RTJ / Aku Štrbinová frézka / 18V / 2x5.0Ah / Priemer 100mm / Hĺbka frézovania 20mm / 6500 ot-min (DPJ180RTJ)
Dostupnosť do 3 dní
Výrobca Makita
EAN 0088381813990
Do obchodu
Mironetcz.sk
Popis produktu
Makita DPJ180RTJ / Aku Štrbinová frézka / 18V / 2x5.0Ah / Priemer 100mm / Hĺbka frézovania 20mm / 6500 ot-min