NWS 115-12-300-KX4 silové Monierove kliešte 300 mm; 115-12-300-KX4
Dostupnosť
skladom
Výrobca
NWS
EAN
Do obchodu
Popis produktu
NWS 115-12-300-KX4 silové Monierove kliešte 300 mm
Parametre
Kategória produktu
Kliešte pre rôzne použitie
Príbuzný tovar
Knipex 99 00 280 Monierove kliešte 280 mm; 99 00 280
od Conrad.sk
Knipex 55 00 300 kliešte na karosérie 300 mm; 55 00 300
od Conrad.sk
Knipex 99 00 220 Monierove kliešte 220 mm; 99 00 220
Hazet 1810-250 Monierove kliešte 250 mm; 1810-250