| Tolerancia/priemer | +/- 0,019 mm |
|---|---|
| Ovalita | +/- 0,009 mm |
| Pracovná teplota | 210 - 225°C |
| Odporúčaná teplota podložky | 40 - 60 °C |
| Farba | modrá |
| Priemer struny | 1,75 mm |
| Hmotnosť bez obalu | 1 kg |
| Cievka | NEvhodné pre AMS (Bambu Lab tlačiarne) |
| Materiál | PLA filamenty |
Materialpro3D Tvrdená tryska M6 českej výroby 0,3/1,75
6,00 €
od Materialpro3d.sk
Fengda Airbrush striekacie pištole BD-134 s tryskou 0,3 mm
45,66 €
od Materialpro3d.sk
AK interactive AK PLAYMARKERS SET AKM109 VISCERA 3 ks akrylových markerov
8,55 €
od Materialpro3d.sk
Prusa Nextruder Silicone Sock - ochranný návlek na hotend
2,89 €
od Materialpro3d.sk