| Tolerancia/priemer | +/- 0,019 mm |
|---|---|
| Ovalita | +/- 0,009 mm |
| Pracovná teplota | 210 - 225°C |
| Odporúčaná teplota podložky | 40 - 60 °C |
| Farba | prírodná |
| Priemer struny | 1,75 mm |
| Hmotnosť bez obalu | 1 kg |
| Cievka | NEvhodné pre AMS (Bambu Lab tlačiarne) |
| Materiál | PLA filamenty |
AESUB 3D skenovací sprej odparovací Orange miznúci 400 ml
39,90 €
od Materialpro3d.sk
Smartfil Pigment na tónovanie peliet 25 g biela
4,43 €
od Materialpro3d.sk
Smartfil Pigment na tónovanie peliet 25 g zelená
4,43 €
od Materialpro3d.sk
Vallejo T04004 3x brúsne hubky obojstranné 80x30x12 mm
8,00 €
od Materialpro3d.sk