| Pracovná teplota | 190 - 210°C |
|---|---|
| Odporúčaná teplota podložky | 25 - 60°C |
| Tlačová rýchlosť | 30 - 45 mm/s |
| Farba | natural |
| Hmotnosť materiálu | 0,35 kg |
| Priemer struny | 1,75 mm |
| Vlastnosť filamentu | pre tlač podpôr |
| Hmotnosť návinu | 0,35 kg |
Fengda Koncovka rýchlospojky BD-117mm samec G1 / 8
5,00 €
od Materialpro3d.sk
Magigoo Pro PP Lepiaca tyčinka pre lepšiu adhéziu - polypropylen 50 ml
28,00 €
od Materialpro3d.sk
Materialpro3D Mosadzná tryska M6 českej výroby 0,6/1,75
3,00 €
od Materialpro3d.sk
AK interactive AK Real Colors Marker Rubber Black RCM001
2,69 €
od Materialpro3d.sk