| Pracovná teplota | 190 - 210°C |
|---|---|
| Odporúčaná teplota podložky | 25 - 60°C |
| Tlačová rýchlosť | 30 - 45 mm/s |
| Farba | natural |
| Hmotnosť materiálu | 0,75 kg |
| Priemer struny | 1,75 mm |
| Vlastnosť filamentu | pre tlač podpôr |
| Hmotnosť bez obalu | 0,75 kg |
| Hmotnosť návinu | 0,75 kg |
Smartfil Pigment na tónovanie peliet 50 g červená
7,76 €
od Materialpro3d.sk
AK interactive AK PLAYMARKERS akrylový fix AKM005 Light Grey
3,10 €
od Materialpro3d.sk
Fengda Tryska BD-41 skrutkovacie 0,3 mm
9,61 €
od Materialpro3d.sk
AK interactive AK PLAYMARKERS SET AKM106 SPACE KNIGHTS 6 ks akrylových markerov
16,55 €
od Materialpro3d.sk