Domov Dom a záhrada Dielňa Ručné náradie Kliešte kombinované Siemens 5SU13547KK16 prúdový chránič/elektrický istič 2-pólový 16 A 0.03 A 230 V; 5SU13547KK16
Siemens 5SU13547KK16 prúdový chránič/elektrický istič 2-pólový 16 A 0.03 A 230 V; 5SU13547KK16
Dostupnosť skladom
Výrobca Siemens
EAN 4001869307848
Do obchodu
Conrad.sk
Popis produktu
Siemens 5SU13547KK16 prúdový chránič/elektrický istič 2-pólový 16 A 0.03 A 230 V