GP Super špeciálny typ batérie 23 A alkalicko-mangánová 12 V 38 mAh 5 ks; GP23ASTD140C5
Dostupnosť
skladom
Výrobca
GP
EAN
Do obchodu
Popis produktu
GP Super špeciálny typ batérie 23 A alkalicko-mangánová 12 V 38 mAh 5 ks
Parametre
Kategória produktu
Alkalické batérie
Príbuzný tovar
Energizer 9V 12ks EI001