Bahco PC-12-14-PS PC-12-14-PS japonská píla 305 mm; PC-12-14-PS
od Conrad.sk
Bahco PC-9-9/17-PS PC-9-9/17-PS japonská píla 620 mm; PC-9-9/17-PS
od Conrad.sk
Bahco ProfCut PC-12-VEN píla na dyhy 385 mm; PC-12-VEN
Stahlwille 96400651 12/15 PC sada obojstranných vidlicových kľúčov 15-dielna 3.2 - 14 mm; 96400651
Stahlwille 40061414 12 14 obojstranný vidlicový kľúč 14 mm; 40061414
Stahlwille 40101212 14 12 očkoplochý kľúč 12 mm; 40101212
Bahco 1RM-12 1RM-12 račňový guľatý kľúč 12 mm; 1RM-12
Jonsbo PC Light Cable - 12+4-Pin biela / 240mm (DY-2(GPU-12+4PIN))